« The Road Not Taken | Main | ... »

Comments

zeynep

Adascim, hmmm hmmm :) ben de Türkçe sözlü hafif müzik dinliyorum, araya Portishead alıyorum :) sana göndereyim takılıp kaldığım şarkıyı, gerçi sen biliyorsundur ama olsunnn :))) sonra ' Crossing the Bridge ' film müziğine ve baba zulaya da dadandım..sağım solum müzikkk :)

zyn₪p

adaşçığımm, baba zula mı aaa evet hatta bugun bana 1 arkadasım albumunu gonderecekti dur bende bakayım ftp'ye hhee:=) portishead ıcın tesekkur ederim harikaydı, optum yanaklarından, istanbul'un güzeli:)

osslemm

piyano çok severim ben de :)geçenlerde bir albüm keşfettik "piano tribute to pink floyd" diye çok beğendim.. birkaç gün döndü durdu winampta.. bir de yann tiersen piyanoda çok güzel oluyor bir de keith jarret çok sakin çalar.. benim de en çok çalmak istediğim enstrümandı.. küçükken şu pilli miniklerinden alırlardı bana tüm gün oyalanırdım :)

zyn₪p

ozlemciğimm, teşekkür ederim tavsiyelerin için, yann zaten benim de favorim hata yann'dan goodbye lenin filminin soundtrackını de dinle;)

keith jarret'i ise duymadım, ama hemen bakacağım:)
güzel bir hafta diliyorum sevgiler...

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos