« Sonbahar... | Main | Mutluluk Oyunu... »

Comments

Mr. Bayram Sekeri

iyi bayramlar komsucugum :)
bak harclık almaya görecegim ona göre :)
seker de ısterım,cukulata da .hem de cooook

sevgiler
TD

rahsan

bayramin kutlu olsun! biz de degisen pek bir sey yok, yine ilk gün babaanneme gidip uyuduk :) yine böregini yedik, sekerligini bosalttik! kapiya gelen cocuklara sepetle para ve cikolata salladik :) 30 yasimiza geldik ama yine harcligimizi aldik!
degisen tek sey dedemi ziyarete artik baska biryere gidiyoruz!
tekrar iyi bayramlar

zyn₪p

Mr.Bayram Şekeri, ee bayram geçti ne kadar aldın çikolata, para duydum ki İstanbulda ki tum şekerleri sen toplamışssın hehe:P

sevgili rahsan, seninde gecmis bayramın kutlu olsun, ilk gun bizde anneannemlere gittik, aynı şeylerı bizde yaptık ama tek fark artık harclık almadık :D

güzel bir hafta diliyorum...

Mr.TD

cikolata coook ,para az aldım :)
Sen de abi den almıssındır iyi bir harclık artık.Zaten Istanbul da hava da cok keyıflı degildi ama yine de full program vardı Istanbul'da ,müze ,sergi gezdik :)

iyi haftalar komsucugum,
sevgıler
TD

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos