« Halkalar... | Main | Sonuç... »

Comments

zeynep

adascım tahmin edilecegi uzere ben pazarların hastasıyım ezelden :)
ne demis atalarımız : pazara gidelimmm bir tavuk alalımmmm, pazara gidip bir tavuk alıp napallımmmmm, happırı huppuru happırı huppuru yiyelimmmmm :)

cok datlu ve de gıymatlu bir haftasonu dilerimmmmmmm :)

zeynep

bu arada bannera ve sayfanın yeni haline bayıldım bayıldımmmmm!

zyn₪p

adaşçığım birde bu haftasonuna "elmalı datlı" yesek, hani hava da soğudu sicak sicak eheuhehue,pazardan alalım hhehehe:=)
evimizin yeni halini beğenmene sevindim, ekimm en sevdiğim ay;)
size de güzel haftasonları, bol muhabbetle:=)

sardunya

Pazarları hep sevdim. Çarşamba günü bizim mahalle pazarımız, fırsat buldukça gidiyorum. Ama en son sosyete pazarı maceram var ki sabahın dokuzunda bu ne izdiham dedirten ve üç beş kişiyle birbirimize girmemi sağlayan... küçük semt pazarlarını daha çok seviyorum sosyete pazarlarından... çok değişik peynirler, otlar buluyorum:)

yeşim

Zeynepcim pazarlara bayılırım:) Her türlüsüne:) Hele de sebze meyve pazarındaki tazecik şeylere. Mis kokulu otlara. Kıyafet pazarları ise favorimdir, nerde ne satılır bilirim:)) Bayılırım yani,
güzel bir haftasonu dlerim,
elmalı tatlı mı yapsak acaba??

zyn₪p

sardunya, benimde tercihim semt pazarları ama artık byük şehirlerde hiç kalmadı ki, yerini marketler aldı...özellikle büyük şehir dışındaki pazarlara hayranım;)

yeşimcim, ankranın tek 1 kıyafet pazarı var o da bence çok keyifli, 1 şey almasak bile izlemesi, karıştırması çok zevkli di mi:D
elmalı tatlıyı biri yapsa da sicacık yesek hımm, nevayı bolca öp benim yerime....

guzel 1 haftasonu diliyorum...

Elit

Fotoğraf açıların çok güzel.
Bende severim hatta orjinal şeyler bulurdsam çok sevinirim
iyi haftalar dilerim

sibel

bede cok severim zeynecim,saticilari da pek seker olur..londra cok guzel pazar acisindan..ama ben bostanci pazarini ozledim:)sayfa cok seker olmus bu arada

Ezgi

Bostancı pazarı anılarım pek meşhurdur benim. 4*4 Hummerları ile pazara gelen yüksek ökçeli hatunların bir t-shirt için ettikleri kavgaları mı anlatmalı, kafasına sütyeni geçirip çığırtkanlık yapan satıcıyı mı?
Vakit olmalı ki semt pazarları tek tek gözlenmeli.

Sevgiler,
E.

zyn₪p

Elit, tşkr ederim güzel sözlerin için;)

sibella'cım, ben bile gidemedim bostancı pazarına gerçi ankarada olmam dolayısı ile ama eğer gidersem sana hoş kareler armağan ederim, özlemini gidermek için;)

ezgi, bostancı pazarı ile ilgili bende epey hikaye duydum ama sanıyorum istanbullulardan dinlemek gerekli;)

sevgiler ve guzel 1 hafta hepinize...

didem

bizim ulkemizin pazarlari superdir. ben de ist. gelince annemi koluma takip cevrede bulunan tum pazarlara giderim. terapidir :)

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos