« Dans... | Main | Sihir... »

Comments

dilayra

hahahah.. çok şeker bu ya:))
canım,zynep'cim,
daha çok buzz gibi içecekler içip, daha uzun sohbetler edelim..
ben düzeleceğim çok yakında merak etme..

zeynep

pofudukcum merhaba, ben de zeynep :) cok tatlıymıssın sennnnn :) kışın iş başa düşüyordur daha çok sıcak su torbası olarak!
bak seenn demek sahibenle dilara bulustular, ben cok ozeniyor ve de kıskanıyorum, biz de seninle bulusup bir yerlere gidelim pofucummmm :)
butun ev ahalisine guzel bir haftasonu diliyorum ve opuyorum!

zyn₪p

dilayra'cım elbette düzeleceksin bu aralar sakinlik zamanlarımız:D cok guzel 1 hafta sonu diliyorum sana;)

adaşçığımm, eee sende gel ankaraya gerçi İstanbul'da bir sürü konser gidilecek yerler var ama burada muhabbet var kihh kihhh:Dpofuduk sicaktan bayıldı bayıldı:)
guzel haftasonları olsun, tadını cıkar...

sevgiler ikinizede;)

chido

ay bu pofuduk pek sekermis :)) bende de buna benzer bi tane var, su torbasi diil ama bende ona sarilarak uyudugumdan beni sicak tutuyor. mudo'dan aldigim koyun seklinde yastik oluyor kendileri, yumusacik tuyleri var:)) pek bir anlasiyoruz, ben yokken evi besliyor, bana sariliyor, ee tabi bende ona ;) yeri geliyor sirtimi destekliyor falan ve hic sikayet etmiyor. gerci bu aralar sicaklardan bunaldigini falan soyledi ama..olacak o kadar, ben bile bunaldim!

sanada coookkk iyi haftasonlari zeynepcim :)

ubp

Ben o sizin sutas karakterlerini cok sevmistim yaa. Onun gotograflarini da koysana :)
Neyde kemik miydi o sizdeki, burun muydu ?

ubp

Ben o sizin sutas karakterlerini cok sevmistim yaa. Onun gotograflarini da koysana :)
Neyde kemik miydi o sizdeki, burun muydu ?

TD

Sanırım bu sıcaklarda en güzel yerde benım,ayışığı eşliğinde ,bahçede oturmak,aralarda hava ısınınca bir denize girip çıkmak,açık havada "ınternetde surf" yapabilmek...

Aksamları deniz kenarıdna Supangles ve lımonata icmekden Tonton TD oalcağm,ama olsun ya,bir kere gelıyoruz bu dünyaya değil mi,her şeyin güzelini yaşılayım,elimizden geldiğince,gönlümüzce.
:)
TD

zyn₪p

chido merhaba, bende bu sicak su torbasını mudodan almıştım demek bizimkiler kardeşmiş heheee....en guzel yanıda ne olursa olsun şikayet etmemesi, guzel 1 haftasonu diliyorum sevdiklerinle....

ubp, o karakterlerden 1 tane daha bulursam elbette onuda çeker koyarım,,,yeye yeye yeee Pınar süt ehueuee....;)

Mr.TD , ohh bizler buralarda çalışalım, şehri bekleyelim siz tatil yapın, yapın tabi ki hatta cok guzel 1 tatil diliyorum sana, bir kere geliyoruz kısmında cok haklısın, afiyet olsun supangle ve limonata....:D

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos