« Sardunya, Mandolin, Evler... | Main | Haftasonu »

Comments

zeynep

ben kucuk hikayeleri de yeriiimm, bu fotograflari da yeriiimmm, adascigimi da yeriimmm :) bittim, bittim, coooookk begendim!!! civil civil..ya adascigim sergi acalim birlikte. sokak sergisi bile olur.ne hos olur, rengarenk fotograflar..duvarda oturan kizlarin fotografina bayildim en cok..ama digerleri de oyle guzel ki, siralama yapmak cok zor, ellerine saglik.

zyn₪p

adaşçığım asıl senin yüreğine, kalemine sağlık:) ye tabi ki, mutlulukla afiyetle; bu hikayeler hepimizin, güldürdün beni gene yaw...
kızlar Litvanya ekibinden ve arkalarında deniz vardı, ama o gün hava o kadar bulutluydu ki çıkmamış deniz:()

sokak sergisi mi neden olmasın, güzel fikir aslında, hatta apartmanın bahçesinde 1 sergi açsak mı, sayın MR.TD ne der acaba;)

cok yakında gorusmek uzere surprizzz!!! :)

zeynep

bak seeennn.. supriz hmmm..hem de cok yakinda hmm..ama nolur onceden haber verin gelmeden, yuregim dayanmaz suprize :) piskuwit bi tencere makarna yapsin gelirken hehehehe :)
optum!

zyn₪p

adaşçığım, tabi ki haber veririz merak etme;) piskuwit, şimdiden makarnaları yapsın onumuzdekı haftasonuna anca yetısır:P
zeki adaşım benim;)

Tugce

Ben cocuklari gordukce hem cok seviniyorum hem de cok uzuluyorum..Neden sanki masumiyetleri kullanilmak zorundaki dunyanin her yerinde?

Gülnur

Zeynepcim,

Hosgeldin...

Fotogarflar super cıvıl, cıvıl ve sokak sergisi fikrinize bayıldım bence harika bir fikir ve mutlaka yapmalısınız, iki adas harika fotograflar cekiyorsunuz...

Demek surpriz var, benim Istanbul surprizim ailemi cok sasirtti bi o kadar da mutlu etti, ya sen kimleri mutlu edeceksin ama surpriz di mi:)

zyn₪p

Tugçe'cim, masumiyetlerini anlamak için belki de çocuk olmak gerekir ve keşke hiç çocukları öne sürüp kendi egolarını tatmin etmeseler insanlar değil mi...ama insanoğlu zor...
umarım sizin projede önemli adımlar atılır...

Gülnur'cum çok tşkrler, ama ben daha fotoğraf konusunda çokkk acemiyim inan bana, hep beraber öğreneceğiz hep beraber sokak sergileri açacağız apartmanca;)

sürpriz aslında şu; eğer önemli 1 aksilik çıkmazsa haftaya İstanbul planları var;=) yaa yaa...
kucak dolusu sevgiler...

Tugce

Bizim de amacimiz bu zaten..Umarim en azindan birseyleri baslatabiliriz..Ama senin fotolara bayildim:)

zyn₪p

Tugcecım cok tşkr ederim, eğer bu konuda yardım isterseniz, kardeşim kalkınma projeleri ile ilgileniyor, email atabilirsin...
optum:)

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos