« Yoksa.... | Main | Pembe mi, Beyaz mı... »

Comments

zeynep

hehe ayna fotografi, en sevdiklerimden :)
adascigim, hersey guzel olacak, projen de oyle!!!
bugun pembe gomlek giydim icim acik cunku, disima yansisin istedim pembe pembe olayim diye!
haftasonu hava tatsiz olacakmis, ben de operadaki hayalet'i goreyim dedim, belki dilaracigimla gorusurum, sonra haftaya da giderim biryerlere, suprizzz!!!!
cok guzel bir haftasonu dilerim!

zyn₪p

Adaşçığım sanıyorum nisanda hepimiz sürpriz yapacağız;)

pembe mi süper olmuştur eminim ...baharda da vitrinlerde ne güzel şeyler var değil mi, almadan duramıyoruz ama:P operadaki hayalet mi bence güzel 1 karar ve bende ODTÜ 8. Sanat Festivali kapsamında düzenlenen plastik sanatlar sergisine gitmeyi düşünüyorum, izin varsa fotoğrafta çekerim belki ve bahar dalları...


zeynep

ODTU'ye cok selam soyle lutfen
ne cok giderdim makina muh. bolumune, assistan arkadaslarim vardi, bolum kapaninca ohh ne eglenirdik valla!

Yıldız

Eymir'e benziyor fotografın çekildiği yer. Ay ne güzel olur bu haftasonu Eymir'de şööle güzel bir yürüyüş üstüne balık-ekmek hımmmm hım hımmm.

Sevgiler zeynepcim, iyi haftasonları

zyn₪p

adaşçığım söylerim;) çok güzel 1 haftasonu dilerim...

yıldız'cım eymir yolu değil ama dediğin gibi benziyor, geçen haftasonu Çamlıdere'ye gitmiştik oranın yolu benimde çok hoşuma gidince o anı sizlerle paylaşmak istedim...
sevgiler...haftasonu eymir fena olmaz aslında;)

sibel

zeynepcim iyi haftasonlari olsun,,dedigin gibi benim de cok acilasim var dogaya,hatta ben bisiklet arayislarina bile basladim..dilerim projen hayirli olsun..zeynepin dedigi gibi ugurlu gelir bize nisan,insanlah benim de beklemem bitiverir...zeynep operadaki hayalet cok guzedi,ben ilk sahnede gulmustum,kendimi kaybedip,leydi kilikli kadinlar ters bakmislardi,dovulucektim sandim..ayip etmisim-z ama gulunurmu koskoca operada..neyse kizlar iyi haftasonlari..

zyn₪p

al al bisikleti, ne guzel olur yazında :) hayatımdaki tek utancım sanıyorum bisiklet binenemektir, ama patenlerim vardı, hatta sımdı de yenılerınden var ama kayamıyorum, unutmuşum azıcık birde utanıyorum, kaç yaşında kıza bak demesinler:)...bir gun bisiklete mutlaka bineceğim ama:P
guzel haftasonları sibellacım:)

aysin

Fotografi gorunce Abant yolu dedim ama degilmis..Nasilda ozlemisim burnumun diregi sizladi valla...:))Bu siralar ozlem konusunda iyiyim ama.
Umarin projende bir problem olmaz...

zyn₪p

aysin'cim, baharda abantta çok güzel olur ama bence sonbahar çok daha güzel oluyor abantta...tüm renkler kaplıyor etrafı:)

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos