« "Aşk, Oyuncaklar ve Bebekler"... | Main | 1 Şubat.... »

Comments

zeynep

adascigim, ne ilginc ve hos seyler paylasmissin bizimle!!! cok ilginc bu bookcrossing olayi..ismimiz de pek cici gorunuyor kuslar filan :) doga sesleri konusunda su ve balinalarin sesleri olan bir cd vardir bir zamanlar bende, ne zaman dinlesem bogulacakmis gibi hissediyordum :) sanki suyun altinda kalmisim gibi!!! az paranoyak degilim anlayacagin :) gunun guzel gecsin!

ayse

Boyle seyleri paylastigin icin tesekkurler...Senin sayende bir suru sey ogreniyoruz ..Harikasin...

Turkish_Delight

Selam zynep, selam Zepzep ,takim kuruldu yine galiba, Voltran -Voltran-Voltran

Video cok basarili,linki arakadaslarim yolladim.
Bu kitap olayini duymustum,bizde Kitaplardan sorumlu devlet bakani MOH dan,yapiyim mi diyordu düsünüyordu sonra yapmadi galiba.Ama fikir ilginc.

zyn₪p

koptum yaa voltran voltran super 1 çizgi filmdi keşke bir daha izlesek ama sanıyorum o günler kadar keyiflenir miyiz acaba:P
Adaşcığım onu bende dinledim ve aynen boğuldum bende ve öylece kaldı ama o reklam filmindeki seslere büyülendim doğrusu...
ayşe'cim harika olan sizlersiniz;))
kucak dolusu sevgiler...

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos