« Original Fado de Lisboa | Main | Kurutulmuş Çiçekler... »

Comments

dilayra

İyi ki Doğdun Zeyneppp. İyi ki doğdun Zeynepppp. İyi ki doğdun Zeynep, Mutlu yıllar sanaaaaa..
:))
Ah, ah.. Ben de geçtiğimiz yıl 21 Kasım'da 30. yaşımı doldurmuş ve bu yaş insan hayatında önemli bir noktadırdan hareketle koccamannn bir parti vermiştim..
Güzel bir yıl geçir.
Sevgiler,

idil

Sevgili Zeyno'cum; Doğum günün kutlu olsun demek istedim.. 30'lu yaşlar önemlidir. Bence de kocaman bi partiyle yada daha güzeli umarım bi süpriz partiyle girersin 30. yaşına. Bende Haziran başında girdim 30 yaşıma ve halaaaaaaaaaa 30 yaşındayım(6 aydır aynı yerde sayıklıyorum :)) anlayacağın.
Neyse HAPPY BIRTHDAY TO YOU
İDİL....

zyn₪p

Dilayra ve İdil gerçektende 30 yaş önemli, artık 3'lerdeyim:))ve sanıyorum büyük 1 parti olacak; önce annemlerde yemek ve sonrası dışarıda kutlayacağız:))
herkese sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum bende:))
kocaman sevgiler...

Bezen

Dogumgunun kutlu olsun Zeynep:) Ben 30'u geceli 2 yil oldu. Aman Allahim 30 oldum diye pek heyecanlasmistim once ama hicbirsey degismiyormus, ben hala 20lerdeyim bana sorarsan:)) Nice yillara...

güLsEn

Erkan Ogur ile I. Hakki Demircioglu'ndan 'Zeynebim Zeynebim alli Zeynebimi' simdiden hediye ediyorum. Bu türkünün vesilesiyle az evvel sayfana girdim ve bu güzel gülleri gördüm. Kutlamayi yarin yapmak istiyorum - erken kutlamak iyi diildir denir..

sibeel

iyi ki hayatımdasın zeyno'm, iyi ki varsın..

nice nice yıllara, CANIM;)

güLsEn

Erken tebrik etmek istemezken bir gün gecikmeli kutlayabiliyorum doum gününü Zeynepcim. Sana uzun, saglikli ve huzur dolu sevdiklerinle birlikte gecireceginiz nice güzel yillar diliyorum. Iyi ki dogdun! :)

zyn₪p

herkese merhaba:))
hepinize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için....
bende Bezen gibi kendimi hiç 30 gibi hissetmiyorum belki de çok zaman sonra anlayacağız yaşlandığımızı, belki de hiç:))

kucak dolusu sevgiler...

didemingunlugu@hotmail.com

zeynocugum nice yillara. her sey yeni yasinda gonlunce olsun.

zyn₪p

Didem'cim çok tşkler:))
hep beraber daha nice yaşlara birlikte....
sevgiler...

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos