« Mutlu Yıllar... | Main | Ben,Sen ve O.... »

Comments

erol

İzmir!

İzmir...bir arkadasim var, istanbul dan İzmir e çalışmaya gitti...4 aydır uyum sağlayamadı...saat 17:30 oldumu kimse işte kalmıyormuş, "atarım" "asarım" demiş dinlememişler...işlerini de gayet iyi yapıyorlarmış..ama 17:30 a kadar.
Şimdi arkadaşım da kendine yazlık arıyor...17:30 dan sonra gitmek için bir yer :)
İzmir, güzel kızlar, mankenler diyarı...ı ıh...yaşamayı seven kent kültürü olan bir yer, biz İstanbullular asla anlayamayacağız.
Son gittiğimde her zamanki durağım işkembecide ( Topçunun Yeri) bile zerafet ve estetik vardı...güzel giyimli kadınlar ve erkekler keyifle çorbalarını içiyorlar ve üstüne üstük sohbetde ediyorlardı.
İşin sırrı 17:30 da paydos mu? yoksa havası mı suyumu bilemedim ama İzmir li olmak istedim çok.
Ne Çeşme gürültüsü nede Alaçatı büyüsü...İzmir güzel bir yer.

güL$en

15 saath 21 dk. 47 saniye kalmis bu etkinligin baslamasina.. Bizim YE adinindaki Yemek Etkinligimiz de geri sayimda.

Gecen haftaya nazaran bu hafta sakin bir hafta gecirmeni dilerim. Sevgiyle :)

zyn₪p

Bir şehri güzel, yaşanabilir kılan o şehrin iyi bir mimar tarafından çizilmiş ya da iyi yönetilebilinir olması dışında, insanlarının da şehre önem vermesi, o şehri yaşamaları ve o şehre bir şeyler katmaları gerekiyor sanıyorum. İzmir ve şehrin sahipleri, bunu başarabilenlerden ve belki de işte bu yüzden böyle bir organizasyon için yer İzmir seçilmiş....
:))

The comments to this entry are closed.

z


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  • Küçük Hikayeler İnternet Sayfalarında yer alan tüm fotoğraflar, hikayeler ve diğer tüm yazıların sahibi Küçük Hikayeler'dir.
    5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre Küçük Hikayeler'in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

  • zyn₪p's photos More of zyn₪p's photos